Centralne wentylacje

Firma TAS-Białystok oferuje zaawansowane centrale wentylacyjne, pozwalające na zdecydowane usprawnienie wymiany powietrza i podniesienie komfortu przebywania w obsługiwanych pomieszczeniach.

W naszej ofercie znajdują się zarówno systemu domowe, które wykorzystywane są do wentylacji budynków mieszkalnych, jak i przemysłowe, znajdujące zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynach i warsztatach.

Naszym Klientom udostępniamy także specjalnie zaprojektowane systemy, które są w stanie spełnić zapotrzebowanie obiektów szkolnych, biur, urzędów i lokali usługowych. W każdym przypadku możecie liczyć na najwyższą jakość wykonania i w pełni sprawne działanie.

Rodzaje – z odzyskiem ciepła i bez odzysku

Główny podział udostępnianych przez nas systemów dotyczy dwóch ich rodzajów:

centralne wentylacje z odzyskiem ciepła – wyposażone są w specjalne urządzenia zwane rekuperatorami. Działają na zasadzie „pobierania” ciepła z powietrza, które jest z pomieszczenia wywiewane. Dzięki temu, zagwarantowana zostaje nie tylko sprawna cyrkulacja, ale również utrzymanie (bądź podniesienie) temperatury. Przekłada się to na większy komfort użytkownika, a takze na znaczną oszczędność środków przeznaczanych na ogrzewanie. Co więcej, tego typu systemu wentylacyjne są w stanie powietrze również ochłodzić, co oczywiście okaże się niezwykle przydatne w okresie letnim,

centralne wentylacje bez odzysku ciepła – standardowe systemy usprawniające wymianę powietrza. W naszym katalogu znaleźć można wentylacje nawiewne, wywiewne oraz nawiewno-wywiewne.

Jaki Producent? Centrale VTS

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w tego typu systemach jest wysoka jakość wykonania. Przekłada się ona bowiem nie tylko na codzienny komfort użytkowania urządzeń wentylacyjnych, ale również na ich wytrzymałość oraz żywotność.

W związku z tym, w naszej ofercie znajdują się wysoko cenione centrale VTS. Są one niezwykle wysoko oceniane – zarówno przez klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Są gwarantem najwyższej jakości.

Budowa i informacje o centralach

Sprawne działanie wentylacji VTS gwarantowane jest poprzez budowę wykorzystywanych urządzeń. Ich głównym segmentem jest sekcja wentylacyjna, składająca się ze specjalnie wykonanych wentylatorów, które realizują wymianę powietrza w pomieszczeniu.
Niezwykle ważne są także filtry, które dbają o to, aby powietrze zostało oczyszczone, między innymi z pyłków i drobnoustrojów. W zależności od wybranego modelu, centrala składa się także z sekcji chłodzenia, ogrzewania, nawilżania, tłumienia i odzysku ciepła. Warto podkreślić, że skorzystać można z wentylacji pionowej, modułowej, higienicznej i podwieszanej.

Nie wiesz jaka centrale wybrać? Pomożemy z doborem

Ze względy na zaawansowanie technologiczne i zróżnicowanie sprzętowe dostępnych w naszym sklepie urządzeń, ich dobór musi uwzględniać szereg istotnych kwestii, związanych między innymi z zapotrzebowaniem pomieszczeń, panującymi warunkami czy też specyfiką budynku.
Nasi specjaliści pomogą Wam przeanalizować wszelkie najważniejsze parametry i dobrać system, który najlepiej spełni Wasze wymagania i potrzeby.

Katalog produktów i ceny

W naszym katalogu znajdziecie wiele zróżnicowanych systemów. Oferujemy zarówno urządzenia małe, jak i duże, wyróżniające się nieco inną budową i parametrami technicznymi. Wszystko to sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć coś, co będzie w stanie spełnić zapotrzebowanie wybranych mieszkań, domów lub budynków użytkowych.

Cennik i realizacje

Poza bogatym wyborem, gwarantujemy także niezwykle atrakcyjne ceny, których nie znajdziecie u konkurencji. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego zawsze możecie liczyć na pełen profesjonalizm. Potwierdzają to zresztą nasze dotychczasowe realizacje.