Daikin

Przedstawiamy urządzanie japońskiej firmy Daikin, jednego z azjatyckich liderów na rynku systemów klimatyzacyjnych. W naszej ofercie znajdują się sprzęty dostosowane do obsługi rozmaitych pomieszczeń – domów, mieszkań, biur, sklepów, hoteli, centrów danych oraz różnego rodzaju budynków rekreacyjnych i użyteczności publicznej.

Każdy klimatyzator udostępniany przez nas spełnia najsurowsze wymogi obowiązujące obecnie na rynku. Są one więc gwarancją wysokiej jakości wykonania oraz sprawności pozwalającej na efektywną obsługę wybranych pomieszczeń.

Klimatyzatory Daikin

Nasz katalog produktowy jest bardzo zróżnicowany. Znajdziecie w nim między innymi standardowe klimatyzatory ścienne, które charakteryzują się bardzo uniwersalnym działaniem, rozwiązania podstropowe i kanałowe, pozwalające na regulację temperatury na dużym obszarze, modele typu split dedykowane do jednego pomieszczenia o ograniczonych wymiarach, a także specjalne rozwiązania do biura oraz serwerowni komputerowej.

Informacje i opinie o urządzeniach Daikin

Poszczególne urządzenia różnią się między sobą nie tylko budową, ale również najważniejszymi parametrami technicznymi, odpowiedzialnymi za ochładzanie lub ogrzewanie powietrza. Co ważne, zostały one wyposażone w funkcjonalne panele sterowania, dzięki czemu możecie z łatwością dostosowywać ich pracę.

Wszystko to sprawia, że klimatyzatory Daikin są bardzo cenione w naszym kraju (i nie tylko). Gwarantują bowiem sprawne działanie w każdych warunkach.

Serwis, sprzedaż i montaż

Nasza firma prowadzi sprzedaż dla Klientów w całej Polsce – na tym jednak nie ogranicza się nasza działalność. Oferujemy bowiem realizację usług związanych z montażem klimatyzacji, jej rozruchem, a także serwisem.

Nasi specjaliści wytłumaczą, jak najlepiej wykorzystać jej potencjał, a także pomogą w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów bądź usterek. Zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Cennik na rok 2017

Przygotowaliśmy również aktualny cennik, który zawiera bardzo atrakcyjne oferty, dostosowane do możliwości finansowych bardzo szerokiej grupy Klientów. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.