Klimatyzacja biurowa

Firma TAS-Białystok oferuje zaawansowane systemy klimatyzacyjne, które pozwolą na uzyskanie optymalnych warunków pracy w biurach o każdej specyfice. Sprzedawane przez nas urządzenia występują w różnych odmianach, dzięki temu każdy będzie w stanie znaleźć coś, co spełni jego potrzeby i wymagania.

Zawsze możecie liczyć na najwyższej jakości sprzęty oraz fachową obsługę, oferującą pomoc w zaadaptowaniu zakupionych systemów oraz ich skutecznym wykorzystaniu. Zlecone usługi realizujemy przede wszystkim na terenie miasta Białystok i okolic.

Nasza oferta

Dokładamy wszelkich starań, aby udostępniany katalog produktowy odpowiadał na potrzeby możliwe jak najszerszej grupy Klientów. Dlatego też w ofercie znajdziecie klimatyzatory różnych typów.

Oferujemy między innymi systemy klimatyzacji Split, które doskonale sprawdzają się na ograniczonej przestrzeni, Multi Split do obsługi kilku lub kilkunastu pomieszczeń naraz, a także VRF – jej rozbudowanie i niesamowita wydajność pozwala na regulację temperatury nawet w kilkudziesięciu pomieszczeniach.

Zasada działania klimatyzacji biurowej

Niezależnie od dokonanego wyboru, zamontowana przez nas klimatyzacja funkcjonuje w taki sposób, aby w pomieszczeniach biurowych panowały możliwe najbardziej komfortowe warunki pracy. Temperatura dostosowywana jest w zależności od potrzeb użytkowników – nasze urządzenia posiadają bowiem zaawansowane, lecz łatwe w obsłudze, panele sterowania.

Instrukcje, czyszczenie i odgrzybianie!

Poza sprzedażą systemów klimatyzacyjnych, oferujemy również usługi dodatkowe. Nasi specjaliści przekażą Wam wszelkie niezbędne informacje pozwalające na efektywne korzystanie z zainstalowanego sprzętu. Realizują oni również serwis urządzeń, ich dokładne czyszczenie, a także odgrzybianie. Wszystko po to, aby klimatyzacja działania w sposób prawidłowy.

Cennik i opinie o nas

Bogata oferta, fachowa obsługa i usługi dodatkowe to nie wszystkie kwestie przemawiające za naszą firmą. Na tle konkurencji wyróżniamy się również pod względem cenowym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dlatego zawsze możecie liczyć na pełen profesjonalizm. Potwierdzają to opinie o naszej firmie, publikowane na stronach, forach oraz portalach społecznościowych.