Klimatyzacja Multi Split

W celu stworzenia zaawansowanego systemu pozwalającego na utrzymanie stabilnej temperatury w kilku pomieszczenach, warto wykorzystać klimatyzatory typu Multi Split. Gwarantują one bowiem skuteczną pracę, nastawioną na chłodzenie bądź ogrzewanie wielu miejsc jednocześnie.

Wszystko to możliwe jest dzięki budowie i zasadzie działania klimatyzacji Multi Split. Składa się ona z jednej jednostki zewnętrznej (czyli skraplacza), do której może zostać podłączone kilka jednostek wewnętrznych (tzw. Parowników), co zdecydowanie rozszerza możliwosci całego układu. Ważne jest to, że system może składać się z elementów wewnętrznych wyróżniających się różną wydajnością chłodniczą. Dzięki temu dużo łatwiej można dostosować pracę systemu do rzeczywistych potrzeb.

Podstawową różnicą dzielącą klimatyzację Multi Split od innych typów jest to, że gwarantuje ona zdecydowaną oszczędność miejsca, energii i kosztów – a wszystko to przy wykorzystaniu kilku zaawansowanych urządzeń jednocześnie. W naszej ofercie znajdziecie najwyższej jakości systemu, które mogą zostać wykorzystane w domach, firmach i zakładach produkcyjnych. Działają one zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania.

Montaż

Obok szerokiej oferty sprzedażowej, nasza firma gwarantuje realizację profesjonalnych usług montażowych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – omawiamy z Klientem specyfikę obsługiwanego budynku, a następnie przygotowujemy plan, który pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjały zamawianego systemu, a także osiągnięcie najwyższej wydajności grzewczo-chłodniczej.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy, dlatego realizacja polega na przywiezieniu wszystkich urządzeń, ich rozmieszczeniu oraz przeprowadzeniu pierwszego rozruchu. Nasi pracownicy podzielą się również z Wami swoją wiedzą na temat sposobów korzystania z systemu.

Serwis i czyszczenie

Wasze zadowolenie jest dla nas najwyższym priorytetem, dlatego oferujemy również zaawansowanych serwis wszystkich urządzeń wchodzących w skład systemu. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości lub awarii, wystarczy nas zawiadomić, a nasi pracownicy odwiedzą Wasze domy lub firmy i przeprowadzą szybką, skuteczną naprawę, dzięki której urządzenia powrócą do pełni sprawności.

Co więcej, zapewniamy także profesjonalne czyszczenie klimatyzatorów. Usuwamy wszelkie zanieczyszczenia i ciała obce, a następnie realizujemy ponowny rozruch urządzeń.

Opinie i Cennik

Koszt urządzeń i realizacji wszystkich usług przedstawiony zostaje w sposób jasny i klarowny, dzięki czemu dysponujecie pełnym obrazem tego, za co płacicie. Wysoką jakość usług, niskie ceny i wydajność oferowanych przez nas urządzeń potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych Klientów, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami na forach internetowych i portalach społecznościowych.