Klimatyzacja przemysłowa

Firma TAS-Białystok oferuje wysokiej jakości systemy klimatyzacji przemysłowej, które doskonale sprawdzą się w halach produkcyjnych, magazynach, serwisach i wszędzie tam, gdzie generowane są duże ilości ciepła.

Gwarantujemy dostęp do urządzeń dostosowanych do konkretnego procesu produkcyjnego, panujących warunków, a także specyfiki wyróżniającej obsługiwane budynki. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują klimatyzację, która utrzyma temperaturę na zadowalającym poziomie, a także pozwoli na sprawniejszą realizację wszelkich działań.

Oferta i serwis

W naszej ofercie znajdują się urządzenia najlepszych producentów na rynku. Poszczególne modele są wybierane w zależności od rodzaju obsługiwanej przestrzeni, a także indywidualnych preferencji naszych Klientów. W każdym przypadku zapewniamy pełną sprawność systemu.
Nasza firma realizuje również profesjonalny serwis wszystkich elementów wentylacji. Dokonujemy przeglądu wykorzystywanych urządzeń, lokalizacji ewentualnych usterek oraz błyskawicznej naprawy na miejscu. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Cennik

Na tle konkurencji wyróżniamy się także pod względem cenowym. Robimy wszystko, aby oferowane przez nas urządzenia były pod tym względem jak najatrakcyjniejsze. Co ważne, wszelkie usługi są dokładnie rozliczane, dzięki czemu doskonale wiecie, za co płacicie.
Firma TAS prowadzi swoją działalność na terenie miasta Białystok i okolic. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.