Klimatyzacja VRF

Firma TAS-Białystok gwarantuje dosęp do najnowocześniejszych systemów klimatyzacyjnych, które mogą zostać wykorzystane do obsługi nawet kilkudziecięciu pomieszczeń. Doskonałym na to przykładem są klimatyzatory VRF, które tworzą niezwykle rozbudowane systemy chłodnicze i wentylacyjne, kierowane do rozległych obiektów.

Różnice dzielące klimatyzację VRF i inne typy urządzeń związane są przede wszystkim z liczebnością wykorzystywanych jednostek wewnętrznych. W przypadku systemów VRF ich liczba możę wynieść nawet 30-40 sztuk (i więcej) – co ważne, mogą one wyróżniać się różną wydajnością chłodniczą, sposobem działania i zakresem pracy. Całość może zostać połączona schematem rur o długości nawet 1000 metrów. Największą zaletą klimatyzacji VRF jest więc ogromna swboda dostosowywania jej funkcjonowania do indywdiualnych potrzeb. Co ważne, ilość czynnika chłodzącego wykorzystywanego w systemie cały czas się zmienia. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie optymalnej temperatury, a także utrzymanie niskiego poziomu wykorzystania energii.

Oferta naszej firmy obejmuje klimatyzatory najlepszych typów. Daje to gwarancje nie tylko skutecznego działania systemu, ale również szerokich możliwości dostosowywania jego budowy i funkcjonalności do specyfiki i potrzeb obsługiwanych budynków.

Montaż

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienti mieli dostęp do najwyższej jakości systemów chłodniczych, grzewczych i wentylacyjnych. Dostarczamy zaawansowane urządzenia, a także oferujemu kompleksowe usługi montażowe. Pod uwagę bierzemy Wasze potrzeby oraz specyfikę obsługiwanych budynków. Po dokonaniu dokładnej analizy, kompletujemy elementy wchdzące w skład systemu, tak aby zagwarantować najwyższą możliwą wydajność i skuteczność działania.

Po wykonaniu motażu, przeprowadzamy również pierwszy rozruch klimatyzacji. Wyjaśniamy zasadę jej działanie i przekazujemy niezbędne informacje na temat sposobu jej wykorzystania.

Serwis i czyszczenie

W katalogu usług naszej firmy wchodzą również działania mające na celu usunięcie wszelkich ewentualnych usterek i awarii, które pojawią się w wykorzystywanych przez Was systemach. Gwarantujemy dojazd do Klienta na terenie województwa podlaskiego.

Nasi pracownicy przeprowadzają również kompleksowe czyszczenie wszystkich elementów wchodzących w skład mechanizmów klimatyzacji. Dzięki realizowanym czynnościom, w sposób szybki i sprawny odzyskuje ona pełną sprawność działania.

Opinie i Cennik

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów, dlatego wszelkie dostarczane przez nas urządzenia, a także wykonywane usługi charakteryzują się niezwykle atrakcyjnymi cenami. Wysoka jakość naszej pracy potwierdzana jest za sprawą wielu pozytywnych opinii wystawianyc przez Klientów i partnerów.