Klimatyzacje Split


Do jednych z najczęściej wykorzystywanych urządzeń w domach i firmach należą klimatyzatory typu Split. System składa się z kilku elementów – parownik i wentylator montowane są wewnątrz pomieszczeń, natomiast skraplacz i sprężarka na zewnątrz. Dzięki połączeniu ich przy pomocy przewodów freonowych, tworzą jeden, zintegrowany, niezwykle sprawny system, który doskonale sprawdza się zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego.

Zasada działania polegająca na odseparowaniu silnika sprężarki sprawia, że klimatyzatory nie powodują dyskomfortu akustycznego. Do ich zalet należą również kompaktowe rozmiary oraz możliwość funkcjonowania w trybie chłodzenia i grzania. Wszystko to sprawia, że polecamy je Klientom pragnącym utrzymać stałą temperaturę w różnych pomieszczeniach.

Nasza oferta obejmuje najlepszej jakości klimatyzatory Split, gwarantują skuteczne działanie i wysoką wytrzymałość mechaniczną. Każda klimatyzacja jest przez nas dostosowywana do indywidualnych potrzeb Klienta – swoje usługi kierujemy do wszystkich mieszkańców miasta Białystok i okolic.

Montaż

W skład naszych usług wchodzi również profesjonalny montaż. W sposób szybki i sprawny montujemy wszystkie elementy systemu, a także konfigurujemy jego działanie, dzięki czemu natychmiast zyskują one sprawność działania.

Nasi doświadczeni pracownicy dysponują bardzo szeroką wiedzą, któą mogą się z Wami podzielić. Wyjaśniają oni, jak funkcjonuje montowana klimatyzacja, a także w jaki sposób wykorzystać jej potencjał.

Serwis i czyszczenie

W razie jakichkolwiek drobnych usterek lub poważniejszych awarii, także jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nasi fachowcy od razu po przybyciu do domu lub firmy Klienta przechodzą do działania – ich praca rozpoczyna się od zlokalizowania źródła problemu, dzięki czemu mogą przeprowadzić błyskawiczną naprawę.

Gwarantujemy fachowy serwis, ale również kompleksowe czyszczenie elementów wchodzących w skład klimatyzacji. Usuwamy wszystkie nagromadzone zanieczyszczenia i ciała obce, dzięki czemu zamontowane urządzenia od razu odzyskują pełnie sprawności. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami poprzez numer telefonu lub adres e-mail.

Opinie i cennik

Oferowana przez nas klimatyzacja Split to nie tylko sprawne działanie, ale również niska cena. Koszty wszystkich usług rozbijane są przez nas na czynniki pierwsze, dlatego nasi Klienci dysponują pełną wiedzą na temat tego, za co płacą.

Wysoką jakość oferowanych urządzeń i wykonywanych usług potwierdzają liczne pozytywne opinie naszych Klientów, którzy zamieszczają je na forach internetowych i portalach społecznościowych. Wasze zadowolenie jest dla nas absolutnym priorytetem, robimy więc wszystko, aby spełnić wszelkie wymagania i potrzeby.

Inne produkty klimatyzacji: