Midea

W ofercie firmy TAS-Białystok znajdują się wysokiej jakości klimatyzatory Midea, które wykorzystywane są między innymi w domach, mieszkaniach, biurach oraz centrach konferencyjnych. Występują one w różnych odmianach, dlatego z łatwością można dobrać konkretne rozwiązania do aktualnych potrzeb i wymagań.

Midea to firma pochodząca z Chin. Jej produkty cenione są nie tylko w rejonie azjatyckim, ale również w Europie i Ameryce. Wyróżniają się doskonałą jakością wykonania oraz bardzo sprawnym działaniem.

Klimatyzatory Midea

W naszej ofercie znajdziecie modele zróżnicowane pod względem budowy oraz sposobu dostosowywania temperatury w pomieszczeniach.
Udostępniamy między innymi klimatyzatory kanałowe, które bardzo dobrze sprawdzają się w biurach, rozbudowane systemu kasetonowe, urządzenia typu split, polecane przede wszystkim do obsługi pomieszczeń o małych wymiarach, a także sprzęty przenośne – wyróżniają się bardzo uniwersalnym charakterem, dlatego sprawdza się zarówno w biurach, jak mieszkaniach czy domach.

Informacje i opinie o urządzeniach

Co ważne, oferowane przez nas sprzęty różnią się najważniejszymi parametrami technicznymi. Są one dostosowane do obsługi pomieszczeń o określonej wielkości. Jednocześnie pozwalają skorzystać z intuicyjnych panelów sterowania, dzięki którym zaadaptujecie je do własnych potrzeb.
Klimatyzacja Midea zbiera bardzo pozytywne recenzje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jest to swoista gwarancja sprawności działania systemów i ich wysokiej przydatności.

Serwis i sprzedaż

Nasza firma prowadzi sprzedaż dla Klientów w całej Polsce. Gwarantujemy także realizacje usług dodatkowych, związanych między innymi z montażem oraz serwisem urządzeń.

Nasi specjaliści pomogą Wam w sposób najbardziej efektywny wykorzystać systemy klimatyzacji – podpowiedzą, gdzie powinny się znaleźć i w jaki sposób sterować ich pracą. W razie jakichkolwiek problemów bądź usterek, służymy pomocą. Możecie na nas liczyć w każdej sytuacji.

Ceny oferowane przez nas

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była atrakcyjna także pod względem cenowym. Dzięki temu urządzenia są przez nas sprzedawane po cenach, których nie znajdziecie nigdzie indziej.