Montaż kanałów wentylacyjnych

Oferujemy profesjonalne usługi związane z montażem kanałów wentylacyjnych. Nasi specjaliści, w konsultacji z Klientem, przygotowują kompleksowy projekt, uwzględniający zapotrzebowanie obsługiwanych pomieszczeń, a następnie przechodzą do sprawnej realizacji.
Swoje usługi kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstw. Obsługujemy domy, hale przemysłowe, warsztaty, magazyny i budynki użyteczności publicznej. Zlecenia realizujemy zarówno na terenie miasta Białystok i okolic, jak i w pozostałych miastach w Polsce.

Kanały wentylacyjne różnego rodzaju

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Nie tylko obsługujemy budynki o różnej specyfice, ale także gwarantujemy dostęp do zróżnicowanych kanałów wentylacyjnych. Podział elementów dotyczy między innymi ich kształtów (oferujemy kanały płaskie, owalne, okrągłe i prostokątne), a także materiałów, z których zostały przygotowane. Pod tym względem, należy wymienić kanały wykonane z:

a)tworzyw sztucznych – bardzo lekki materiał, pozwalający na łatwy montaż,
b)stali nierdzewnej – kanały są sztywne i bardzo wytrzymałe,
c)wełny – wykazuje ogromną odporność na wpływ czynników szkodliwych.

Projekty i dobór odpowiednich kanałów

Dokładamy wszelkich starań, aby kanały wentylacyjne spełniły Wasze potrzeby i wymagania, dlatego podczas realizacji każdego zlecenia analizujemy specyfikę budynku i jego zapotrzebowanie. Razem z Wami przygotowujemy projekt i dobieramy kanały, które w najlepszy sposób spełnią swoje zadania.

Realizacje i opinie klientów

Profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, dbałość o szczegóły, sumienność i terminowość – wszystko to sprawia, że nasi Klienci cieszą się wydajnymi systemami wentylacyjnymi, które przez wiele lat funkcjonują w sposób najsprawniejszy z możliwych. Potwierdzają to ich opinie, publikowane na forach, stronach i portalach społecznościowych.

Zachęcamy również do zapoznania się z galerią zdjęć znajdująca się na naszej stronie. Przedstawia ona przykładowe realizacje, którymi zajmowała się nasza firma. Dzięki niej na własne oczy przekonacie się, w jaki sposób podchodzimy do swojej pracy.

Cennik

Nasza oferta wyróżnia się również pod względem cenowym. Przedstawiamy rozwiązania atrakcyjne kosztowo, dzięki którym Wasz budżet nie zostanie zdewastowany. W każdym przypadku rozkładamy koszty na czynniki pierwsze, tak abyście wiedzieli, za co płacicie.