Wentylacja przemysłowa

Wentylacja zakładów przemysłowych, hal produkcyjnych, warsztatów i wszelkich budynków o dużej powierzchni wymaga zastosowania specjalnych systemów, gwarantujących wysoką wydajność działania.

Firma TAS-Białystok oferuje najlepsze urządzenia wentylacji przemysłowej dostępne na rynku. Ich wykonanie oraz najważniejsze parametry techniczne zapewniają niezawodne działanie, a także swobodę dostosowywania poziomu wilgotności oraz ilości nawiewanego powietrza. Dzięki temu możliwe staje się uzyskanie optymalnych warunków pracy.

Oferta

Dokładamy wszelkich starań, aby w naszym katalogu znajdowały się wyłącznie urządzenia pozwalające na uzyskanie możliwe jak najsprawniejszej cyrkulacji powietrza w obsługiwanych pomieszczeniach. Wszystko to sprawia, że nasi Klienci uzyskują duże zyski ciepła oraz gwarancję bezpieczeństwa.

Poza sprzedażą systemów wentylacji, oferujemy również jej serwis oraz czyszczenie. Nasi specjaliści zjawią się u Was błyskawicznie po zgłoszeniu problemu. Od razu przejdą oni do lokalizacji usterki i jej usunięcia. Jeżeli chodzi o czyszczenie, przeprowadzane jest ono z użyciem profesjonalnych urządzeń, dzięki czemu wentylacja odzyskuje sto procent sprawności.

Profesjonalne systemy i urządzenia

Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy są w stanie zaoferować specjalistyczne systemy wentylacyjne, odpowiednio dostosowane do specyfiki obiektów przemysłowych. Nic nie pozostawiamy przypadkowi, dlatego każdą realizację dokładnie konsultujemy z naszymi Klientami.

Nasze realizacje projektów

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą galerią zdjęć, w której znajdziecie przykłady wykonywanych przez nas zleceń. Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbałością o najmniejsze szczegóły.

Cennik i opinie

Na tle konkurencji wyróżniamy się również ze względu na niskie ceny usług i urządzeń. Potwierdzają to zresztą liczne opinie naszych Klientów, którzy na stronach, forach i portalach społecznościowych dzielą się swoimi doświadczeniami. Swoje usługi realizujemy na terenie miasta Białystok i okolic.