Wentylacja

Nasza firma pragnie zaoferować Wam zróżnicowane systemy wentylacyjne, które mogą zostać wykorzystane w dowolnych budynkach i w każdych warunkach. Współpraca ze sklepami i producentami pozwoliła nam skompletować bogatą ofertę, składającą się z najlepszej jakości urządzeń, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszym zespole znajdują się najwięksi profesjonaliści i specjaliści w swoich dziedzinach, dlatego poza sprzedażą oferujemy również szereg usług dodatkowych, związanych z przygotowywaniem kompleksowych projektów, montażem, rozruchem urządzeń oraz ich serwisem.

Instalacje wentylacyjne

Nasza oferta obejmuje rozbudowane systemy wentylacyjne – dostosowujemy ich parametry użytkowe, a także gabaryty do Waszych potrzeb.

Wentylacja domowa

zawiera wszystkie niezbędne urządzenia mechaniczne, które pozwalają w sposób skuteczny usunąć z pomieszczeń zanieczyszczone powietrze, a następnie dostarczyć do wnętrza odpowiednią ilość powietrza świeżego. Montowane przez nas nawiewniki, wentylatory oraz wyrzuty powietrza sprawnie eliminują wszelkie niezdrowe substancje i wprowadzają zdrowy i przyjemny mikroklimat, który pozytywnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

Wentylacja przemysłowa zostaje ona opracowana w taki sposób, aby spełnić zapotrzebowanie na świeże powietrze rozmaitych hal produkcyjnych, warsztatów czy pomieszczeń specjalistycznych o specyficznych wymaganiach technologicznych. Przygotowywane przez nas instalacje wentylacji pozwalają na swobodną regulację ilości nawiewanego powietrza, poziomu temperatury oraz wilgotności. Wszystko to sprawia, że praca przedsiębiorstwa może odbywać się w komfortowych warunkach.

Wentylacja mechaniczna

Systemy oparte na wentylacji naturalnej, choć tanie, nie zawsze są w stanie zagwarantować skuteczną wymianę powietrza, odbywająca się w zróżnicowanych warunkach. Dlatego w wielu sytuacjach dużo korzystniejsze okaże się wykorzystanie wentylacji mechanicznej.

Co to jest? Wykorzystuje ona urządzenia mechaniczne, takie jak wentylatory, które podłączane są do wylotów i przewodów powietrza. Dzięki temu użytkownik nie jest uzależniony od warunków panujących wewnątrz i na zewnątrz pomieszczenia i sam może dostosowywać pracę całego systemu.

Jak działa i jakie są zalety wentylacji mechanicznej?

Sposób funkcjonowania wentylacji jest prosty – opiera się on bowiem na pracy wentylatorów, które wywiewają „zużyte” powietrze i nawiewają odpowiednią ilość powietrza świeżego. System ten może wykorzystać również tak zwane rekuperatory, czyli mechanizmy odzyskujące ciepła z powietrza. Ogrzane powietrze, które jest wywiewane na zewnątrz, po wpływem działania mechanizmu, oddaje ciepło wiązce nawiewanej.

Dzięki temu ograniczane są straty cieplne, oszczędzana jest także energia wykorzystywana do zasilenia urządzeń grzewczych. Korzystając z wentylacji mechanicznej zyskujemy przede wszystkim niezależność od warunków zewnętrznych. Jest to więc skuteczne rozwiązanie o każdej porze roku.

Co wykonujemy?

Realizujemy usługi o charakterze kompleksowym, nie ograniczamy się wyłącznie do samej sprzedaży urządzeń. Wszystko po to, aby umożliwić Wam wykorzystanie sprawnych i zaawansowanych systemów wentylacyjnych.

Projekt

Na początek przygotowujemy dla Was specjalistyczny projekt dostosowany do specyfiki Waszych pomieszczeń. Wskazujemy miejsca, w których poszczególne elementy zostaną zamontowane, a także wskazujemy na rodzaj i moc urządzeń pozwalających na uzyskanie odpowiednich parametrów użytkowych.

Montaż i rozruch

Po zaakceptowaniu przez Was końcowego projektu, zabieramy się do montażu instalacji. Zakładane są nie tylko urządzenia mechaniczne, ale również wszelkie kanały i elementy dodatkowe. Mówiąc krótko, dokonujemy montażu kompleksowego.

 

To jednak nie koniec. Zapewniamy pełną sprawność wykonywanego systemu, dlatego montaż kończymy rozruchem urządzeń centrali. W ten sposób otrzymujecie w pełni sprawną i działająca instalację wentylacyjną.

Gwarancja

Wasze zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego systemu dołączamy odpowiednią gwarancję, dzięki której możecie być spokojni o skuteczną pracę systemu przez wiele lat.

Nasze ceny – czyli cennik

Na tle konkurencji wyróżniamy się nie tylko profesjonalnym podejściem do realizowanych zadań, ale również atrakcyjnymi cenami. Koszty związane z wykonywanymi usługami oraz zakupionymi urządzeniami zostają przez nas rozpisane na czynniki pierwsze, dzięki czemu dysponujecie pełną wiedzą na temat tego, za co płacicie.

Umowy serwisowe i usługi

Nasza praca nie kończy się na montażu instalacji i wykonaniu rozruchu. Oferujemy bowiem podpisanie specjalnych umów serwisowych, dzięki którym Wasza instalacja zostanie objęta fachową opieką w każdych warunkach.

Przegląd wentylacji

Związany jest on z dokładnym sprawdzeniem stanu technicznego wykorzystywanej przez Was wentylacji mechanicznej. Analizowane są przez nas nie tylko dostępne urządzenia, ale również elementy przyłączeniowe. Po przeprowadzonym przeglądzie, przekazujemy końcowy raport zawierający między innymi rekomendacje związane z poprawą wydajności systemu bądź jego rozbudowaniem

Doraźne naprawy wentylacji

Jeżeli instalacja wentylacyjna zacznie szwankować, wystarczy nas wezwać, a my zajmiemy się resztą. Nasi fachowcy odwiedzą Was w możliwie jak najkrótszym czasie i w sposób sprawny uporają się z wszelkimi niedogodnościami.

Usuwanie awarii wentylacji

Realizujemy również usługi związane z eliminacją większych awarii, uniemożliwiających działania wentylacji. Lokalizujemy usterkę, a następnie niezwłocznie przechodzimy do jej naprawy, dzięki czemu w krótkim czasie odzyskujecie sprawnie działający system.

Opinie o nas

Do każdego zlecenia podchodzimy w zachowaniem pełnego profesjonalizmu i dbałością o najmniejsze szczegóły. Efektem tego są pozytywne opinie wystawiane przez naszych Klientów na rozmaitych forach internetowych i portalach społecznościowych. Wasze zadowolenie jest dla nas najlepszą nagrodą za wykonaną pracę.

Nasze realizacje

Potwierdzeniem jakości realizowanych przez nas usług są również liczne zdjęcia, która dokumentują wiele wykonanych zleceń. Znajdziecie je na naszej stronie.