Klimatyzacja i pompy powietrza Giżycko


Nowoczesne urządzenia do klimatyzacji to idealny sposób na schłodzenie powietrza podczas upałów oraz ogrzanie go w chłodniejszych miesiącach i okresach przejściowych. Klimatyzatory nowej generacji są dodatkowo wyposażone w szereg przydatnych funkcji, takich jak nawilżanie, filtrowanie czy jonizacja powietrza. Posiadamy w sprzedaży klimatyzację i pompy powietrza różnych typów i zapewniamy kompleksowe wsparcie w wyborze właściwego urządzenia.

Montaż klimatyzacji i pompy powietrza w Giżycku

Współczesne systemy klimatyzacji charakteryzuje cicha i ekonomiczna praca, a także estetyczny design i łatwość użytkowania. W wielu przypadkach obsługa ma charakter zdalny i może odbywać się przez Wi-Fi. Klimatyzatory dzielą się na monoblokowe, split oraz multisplit. Typ monoblok charakteryzuje się brakiem jednostki zewnętrznej, natomiast w przypadku pozostałych typów część urządzenia jest montowana na zewnątrz budynku, co redukuje hałas i podnosi komfort użytkowania.

Najchętniej wybierane typy klimatyzatorów to:

– klimatyzotory przenośne;
– ścienne;
– podłogowe;
– kasetonowe;
– sufitowe;
– kanałowe;
– konsolowe;
– sufitowe;
– mobilne;

Oferujemy również montaż pompy powietrza w Giżycku, który także poprzedza analiza techniczna i bezpłatna wycena. Pomagamy podjąć decyzję co do rodzaju i sposobu instalacji pompy.


Masz pytania?

Zadzwoń do nas!

Klimatyzacja i pompy powietrza – dostosowane do potrzeb


Klimatyzatory występują obecnie w wielu różnych wariantach, które pozwalają bez trudu dopasować je do każdego typu pomieszczenia. W wynajmowanym mieszkaniu lub zabytkowej kamienicy dobrze sprawdzą się poręczne urządzenia mobilne, natomiast do nowszego budownictwa warto wybrać efektywne i dyskretne klimatyzatory ścienne typu split, które dzięki wykorzystaniu jednostki zewnętrznej pracują niezwykle cicho. Z kolei moduł wewnętrzny dobrze wkomponowuje się w stylistykę każdego wnętrza. Również pompy powietrza dostosujemy do Twoich oczekiwań i potrzeb. Oferujemy zarówno pompy monoblok, jak i składające się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej.

Instalacja klimatyzacji i pompy powietrza w Giżycku

Dlaczego pompy powietrza cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem? To alternatywna forma ogrzewania budynków i wody użytkowej, która pozwala ograniczyć wykorzystanie nieodnawialnych źródeł energii i emisję dwutlenku węgla. Tym samym korzystnie wpływa na zdrowie użytkowników, stan powietrza i całe środowisko. Instalacja pompy powietrza jest szybka i łatwa, można ją podłączyć do istniejącego już systemu ogrzewania, na przykład podłogowego, ściennego lub CO. Również instalacja klimatyzacji w Giżycku staje się coraz powszechniejszym rozwiązaniem nie tylko w sklepach i biurach, ale też w domach i mieszkaniach. Nasza firma dokona bezpłatnej wyceny i analizy technicznej, pomagając wybrać optymalny typ urządzenia. Wykonujemy zarówno standardowy montaż, jak i bardziej skomplikowany, wymagający działań remontowych.

Szeroki serwis klimatyzacji i pompy powietrza w Giżycku

Używanie klimatyzatorów jest korzystne dla zdrowia i codziennego komfortu, natomiast powietrzne pompy ciepła to duża oszczędność dla portfela i mnóstwo zalet dla środowiska. Jednak aby urządzenia działały sprawnie i z maksymalną wydajnością, potrzebny jest regularny przegląd i naprawa ewentualnych usterek. Serwis klimatyzacji i pompy powietrza to profesjonalna i kompleksowa troska o właściwe działanie tych instalacji. Dzięki regularnej weryfikacji działania poszczególnych elementów mogą one funkcjonować prawidłowo przez długie lata. Nasi fachowcy sprawdzą dokładnie każdy element systemu, oczyszczą poszczególne układy i dokonają konserwacji.


Chciałbyś poznać koszty?

Umów się na bezpłatną wycenę!