Klimatyzacja i pompy powietrza Olsztyn

Klimatyzacja to skuteczna pomoc w walce z upałem. Jest chętnie instalowana zarówno w domach, jak i w biurach. Zaletą klimatyzatora jest możliwość regulowania temperatury powietrza w zależności od potrzeb. Nasza firma oferuje sprzedaż klimatyzacji i pompy powietrza w Olsztynie i zapewnia profesjonalne wsparcie przez cały okres użytkowania: od wyboru urządzenia aż po serwis i naprawę. Proponujemy klimatyzatory do domu, mieszkania, sklepów i innych pomieszczeń.

Instalacja klimatyzacji i pompy powietrza w Olsztynie

Klimatyzatory nowej generacji to wielofunkcyjne urządzenia, które w kompleksowy sposób dbają o stan powietrza w pomieszczeniu. Zastosowane w nich rozwiązania technologiczne można z powodzeniem wykorzystywać przez cały rok, nie tylko podczas okresowych upałów. Funkcje, w jakie są wyposażone wysokiej klasy klimatyzatory to schładzanie powietrza, ogrzewanie, nawilżanie, oczyszczanie i filtrowanie, a także osuszanie. Innym systemem coraz powszechniej stosowanym w polskich domach są pompy powietrza, które stanowią oszczędną i ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych źródeł energii. Zapewniamy profesjonalny montaż klimatyzacji i pompy powietrza w Olsztynie, który zawsze poprzedza dokładna analiza techniczna i bezpłatna wycena. Wykonujemy także niezbędne prace remontowe, które umożliwiają instalację urządzeń w różnych rodzajach budownictwa.

Montaż klimatyzacji i pompy powietrza – dlaczego warto?

Klimatyzatory i pompy powietrza to urządzenia, które coraz śmielej wkraczają do polskich domów. Rośnie świadomość ich pozytywnego wpływu na zdrowie człowieka i jakość wdychanego powietrza. Prawidłowo działająca klimatyzacja zapewnia optymalną dla organizmu temperaturę, oczyszcza i filtruje powietrze z kurzu, roztoczy i smogu, a także przeciwdziała nadmiernej wilgoci lub przesuszeniu. Tym samym chroni przed wieloma chorobami lub łagodzi ich objawy. Z kolei pompy powietrza powodują zmniejszenie emisji dwutlenku węgla i znacznie redukują opłaty za ogrzewanie budynku i wody użytkowej. To idealny sposób na wygodne, wydajne i tanie ogrzewanie.

Masz pytania?

Zadzwoń do nas!


Kompleksowa sprzedaż klimatyzacji i pompy powietrza w Olsztynie

Zapewniamy przyjazną obsługę i fachową sprzedaż klimatyzacji. Posiadamy szeroki wybór urządzeń, które pomożemy dostosować do specyfiki danego pomieszczenia.

Najpopularniejsze rodzaje klimatyzatorów:


– ścienne;
– podłogowe;
– mobilne;
– sufitowe;
– kanałowe;
– kasetonowe; Klimatyzacja do domu typu monoblok to połączenie jednostki zewnętrznej i wewnętrznej w jednej obudowie. Z kolei w przypadku klimatyzatorów split i multisplit część urządzenia montowana jest na zewnątrz budynku. Również pompy powietrza można zamontować na zewnątrz lub wewnątrz budynku oraz z powodzeniem podłączyć do istniejącej już instalacji.

Serwis klimatyzacji i pompy powietrza w Olsztynie

Nasza firma oferuje bogaty serwis urządzeń, który zapobiega powstaniu awarii i zapewnia optymalną efektywność pracy. Jest to szczególnie ważne w przypadku klimatyzacji, która do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje regularnego czyszczenia, weryfikacji sprawności, uzupełniania czynnika chłodzącego, a w razie potrzeby również odgrzybiania. Bardzo ważny jest także cykliczny serwis pompy powietrza, który polega na oczyszczaniu i sprawdzeniu działania takich elementów, jak parownik, skraplacz czy sprężarka. Szybki i przyjazny serwis klimatyzacji i pompy powietrza w Olsztynie to najlepszy sposób na wieloletnią efektywność instalacji. Zapewniamy również fachową naprawę urządzeń i usuwanie usterek.

Chciałbyś poznać koszty?

Umów się na bezpłatną wycenę!