Oferta

Klimatyzacja

Obowiązek, tudzież chęć posiadania systemu klimatyzacyjnego, ze względu na jego przeznaczenie powinno być poprzedzone gruntownym researchem firm, które zajmują się takowym zadaniem. Grunt to wybrać firmę, która może pochwalić się doświadczeniem i tak jak nasza cieszy się uznaniem wśród zadowolonych Klientów. 

Rekuperacja

Cały proces rekuperacji ma na celu zastąpienie tradycyjnej wentylacji kominowej. Urządzenie zwane rekuperatorem nie tylko odpowiada za ciągłą wymianę powietrza, ale również usuwa nadmiar wilgoci, co pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowego stanu technicznego domu.

Powietrzne pompy

Powietrzne pompy ciepła służą podgrzewaniu wody użytkowej, jak i ogrzewaniu domów. Wykorzystują one bezpośrednio pobraną z powietrza energię cieplną. Te systemy są jednymi z najpopularniejszych spośród różnego rodzaju pomp, ponieważ umożliwiają zarówno szybki, jak i także łatwy montaż. Przy tym ich praca jest niesamowicie wydajna. Warto dowiedzieć się na czym konkretnie polega działanie pompy ciepła.

Wentylacja

Jedną z potrzeb człowieka jest konieczność oddychania – oddychania świeżym powietrzem. Zamknięte pomieszczenia i skupiska ludzi niejednokrotnie nie pozwalają jednak na swobodną wymianę „zużytego” powietrza na „nowe”. Jak wiadomo podczas wydychania z płuc wydobywa się dwutlenek węgla, który ponownie przyjęty ma negatywny wpływ na zdrowie.