Oferta klimatyzacja i wentylacja

Klientom naszej firmy oferujemy kompleksowe usługi w zakresie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Cechuje nas doświadczenie oraz profesjonalizm - od lat działamy w branży. Zajmujemy się doborem, montażem oraz okresową obsługą urządzeń poprawiających jakość powietrza w domu, biurze i w innych obiektach. Nasi instalatorzy dysponują zarówno wiedzą, jak i wysokiej klasy specjalistycznymi narzędziami, które dają możliwość wykonania instalacji solidnie i fachowo. Zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta Klimatyzacja

Zakres prac realizowanych przez naszą firmę jest bardzo szeroki. Współpracę rozpoczynamy od wizji lokalnej u klienta, następnie sporządzamy ofertę, realizujemy pełny montaż i świadczymy usługi gwarancyjne. Prowadzimy również wynajem klimatyzatorów po atrakcyjnych cenach. Każdego z klientów informujemy o zasadach, na podstawie których działa klimatyzacja. Szeroka dostępność urządzeń pozwala na dostosowanie systemu klimatyzacyjnego bezpośrednio do indywidualnych potrzeb. Oferowane przez nas produkty to wsparcie dla ochrony środowiska, dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom klimatyzacyjnym.

Oferta Wentylacja

Jest niezbędna do odpowiedniego funkcjonowania, przede wszystkim w pomieszczeniach zamkniętych. Nasza firma oferuje pełną gamę usług dla klientów indywidualnych i komercyjnych. Poprawna wentylacja traktowana jest obecnie  jako standard wyposażenia pomieszczenia, ale również pozwala zapewnić prawidłowy obieg i stopień czystości powietrza. Posiadamy odpowiednie urządzenia wentylacyjne, oferujemy pomiar ich głośności oraz wydajności. Wachlarz naszych usług obejmuje również automatykę i serwis systemu wentylacyjnego.

Oferta klimatyzacji i wentylacji, dostarczana przez naszą firmę, gwarantuje bezpieczne i komfortowe środowisko do życia wewnątrz każdego budynku. Powietrze o optymalnej temperaturze i wilgotności jest niezwykle istotne dla samopoczucia każdego z nas. Oczyszczacze powietrza, które wchodzą w skład nowoczesnych systemów wentylacyjnych, pomagają pozbyć się alergenów, zagrażających życiu pyłów i nieprzyjemnych zapachów z powietrza.

Mamy nadzieję, że nasza oferta oraz usługi okażą się godne zainteresowania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Oferta wentylacja:

 • Projektowanie wentylacji
 • Montaż wentylacji
 • Systemy wentylacyjne
 • Wentylacja hybrydowa
 • Wentylacja mechaniczna
 • Projekty wentylacji mechanicznej
 • Projekty wentylacji hybrydowej
 • Wentylacja

Oferta wynajem klimatyzatorów:

Klimatyzatory przenośne są to kompaktowe urządzenia, które można swobodnie przemieszczać i ustawiać w dowolnym miejscu, gdzie jest dostęp do prądu. Wynajem klimatyzatorów na doby dobrze się sprawdzą w małych pomieszczeniach np. domu czy biurze. Głównymi funkcjami klimatyzatorów przenośnych nie tylko  jest ochładzanie powietrza, a również ogrzewanie oraz mogą służyć jako wentylator czy osuszacz powietrza.

W ofercie mamy wynajem klimatyzatorów na doby:

 • Klimatyzatory domowe
 • Klimatyzatory biurowe
 • Klimatyzatory sklepowe

Cena wynajmu klimatyzatora za dobę wynosi 150 zł brutto, jeśli wynajem jest powyżej dwóch dób to dostawa i montaż jest GRATIS na terenie Białegostoku.
Jeśli wynajem klimatyzatora jest na jedną dobę to dostawa wynosi 60 zł brutto.

W ofercie również mamy sprzedaż klimatyzatorów renomowanych marek. Wysyłamy na terenie całego kraju. W celu informacji jakie klimatyzatory są dostępne proszę skorzystać z formularza kontaktowego.

MASZ PYTANIA? NAPISZ, ZADZWOŃ LUB ODWIEDŹ SIEDZIBĘ NASZEJ FIRMY. ZAPRASZAMY!